Reklama

Muzyczne Dary

Niedziela Ogólnopolska 12/2018, str. 57

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

1. Grzegorz Kloc – Za to że (Więzień wolności) (bz) •

2. Piotr Łukaszewski ft. Marcin Spenner – Nie zabijaj – Decalogue (3) 3. Zespół 33 – Droga (2)

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

4. Yanina&4GramY – Jest tak jak jest (bz) •

5. Marcin Styczeń – Amen (6)

6. Darek Malejonek & Sebastian Karpiel-Bułecka – Nie chcę dla nich źle (7)

7. 2Tm2,3 – Eli Eli Lamma Sabahtani (8)

8. New Life’M – Żyjemy z Ciebie (9)

9. Lidia Pospieszalska – Czikiczika (10)

10. La Pallotina – Drogi Pana (N/11)

11. T.Love – Niewierny patrzy na krzyż (N/16)

12. A&D ft. Adam Krylik – Słowo (5)

13. Heres/Wyrwani z Niewoli – Mamo! (12)

14. Luxtorpeda – Silna lina (13)

15. Maciek Balcar – Pokochaj (bz) •

16. Raz.Dwa.Trzy. – Trudno nie wierzyć w nic (koncert) (17)

17. Paweł Chustak – W ciszy (N/20)

18. Mała Armia Jezusa – Nasz Pan (14)

19. 40i30na70 – Zamknę oczy (18)

20. Tau – Język miłości (19)

2018-03-21 09:42

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Kim była św. Joanna Franciszka de Chantal?

[ TEMATY ]

święci

pl.wikipedia.org

Joanna de Chantal

Joanna de Chantal

Joanna Franciszka de Chantal urodziła się w 1572 r. w szlacheckiej rodzinie Fremyot. Mając 19 lat, poślubiła barona Krzysztofa de Chantal. Z ich małżeństwa przyszło na świat sześcioro dzieci.

Szczęśliwemu związkowi kres położyła tragiczna śmierć męża Joanny. W 1604 r. spotkała się z bp. Franciszkiem Salezym i poddała się jego duchowemu kierownictwu, a w 1610 r. stała się współzałożycielką nowej formy życia zakonnego, którą był zakon sióstr wizytek. Po śmierci Franciszka Salezego niestrudzenie kierowała rozwijającym się dziełem, aż do swej śmierci w 1641 r. Beatyfikowana została w 1751 r., a kanonizowana w 1767 r.
CZYTAJ DALEJ

Litania do św. Maksymiliana Marii Kolbego

[ TEMATY ]

św. Maksymilian Kolbe

litania

Archiwum Ojców Franciszkanów w Niepokalanowie

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
CZYTAJ DALEJ

Leon XIV o niedzieli: Eucharystii nie zastąpi ekran

2026-08-12 10:24

[ TEMATY ]

Niedziela

Eucharystia

ekran

Leon XIV

nie zastąpi

Vatican Media

Papież Leon XIV

Papież Leon XIV

Niedziela nie jest jedynie dniem wolnym od pracy ani cotygodniowym obowiązkiem religijnym. Jest spotkaniem ze Zmartwychwstałym Chrystusem, który nieustannie działa w życiu Kościoła – podkreślił Leon XIV podczas audiencji generalnej. Papież zachęcił wiernych do odkrywania piękna roku liturgicznego oraz przypomniał, że uczestnictwa we Mszy św. nie może zastąpić obecność wirtualna.

Kontynuując cykl katechez poświęconych Konstytucji „Sacrosanctum Concilium”, Leon XIV przypomniał, że rok liturgiczny nie jest jedynie kalendarzem świąt i wspomnień, lecz drogą, na której Chrystus nieustannie uobecnia swoje dzieło zbawienia.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję