Reklama

Chcą korespondować

Aby nawiązać kontakt z osobami ogłaszającymi się w tej rubryce, należy napisać do nich list, zaznaczyć numer ogłoszenia, a redakcja przekaże go wskazanej osobie.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

5021. Czytelniczka z Siedlec

Jestem na wcześniejszej emeryturze, samotna w pełnym tego słowa znaczeniu (usamodzielnione dzieci mieszkają daleko), a nie znam nikogo, kto by podzielał moje zainteresowania. Mam wiele ciekawych filmów z całego świata, robię zdjęcia i zgromadziłam ich wielką kolekcję, interesują mnie zabytki przyrody. Dużo czytam, ale też lubię różne zajęcia, jak pracę na działce, wycieczki rowerowe (tygodniowo pokonuję nawet 90 km). Jeśli ktoś ma podobne zainteresowania, proszę o kontakt, mogą to być małżeństwa i osoby samotne, byleby nie za młode…

5022. Czytelniczka z Częstochowy

Jestem osobą wierzącą, o pogodnym usposobieniu. Lubię przyrodę, film i muzykę. Mam 32 lata, jestem panną z wykształceniem średnim. Chętnie poznam osoby szczere, uczciwe i odpowiedzialne.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

5023. Danusia ze Szwecji

Mam 64 lata, jestem życiową optymistką, osobą z poczuciem humoru. Kocham przyrodę, a w szczególności kwiaty, muzykę, podróże. U ludzi cenię takie wartości, jak szczerość, uczciwość, czystość, dobroć i miłość. Chętnie poznam przyjaciół o podobnych zainteresowaniach i ceniących podobne wartości.

5024. Leonard z woj. dolnośląskiego

Jestem 80-letnim wdowcem, z zawodu zegarmistrzem. Interesuję się muzyką - gram na akordeonie, słucham Radia Maryja i oglądam telewizję Trwam, jestem czytelnikiem „Niedzieli”. Ponieważ dokucza mi samotność, szukam bratniej duszy.

Uwaga! Czytelnicy nawiązują kontakty z osobami ogłaszającymi się - na własną odpowiedzialność.
Aleksandra

2011-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Oświadczenie Burmistrza Łasku ws. obecności wizerunku Patronki w przestrzeni publicznej

2026-05-21 12:21

[ TEMATY ]

Łask

Piotr Drzewiecki

Wizerunek Matki Bożej Łaskiej w Łaskiej Kolegiacie

Wizerunek Matki Bożej Łaskiej w Łaskiej Kolegiacie

Burmistrz Łasku wydała oświadczenie po dyskusji, jaka wywiązała się wokół przeniesienia wizerunku Matki Bożej Łaskiej z gabinetu burmistrza do Muzeum Historii Łasku. Zapowiedziała również przywrócenie pamiątkowego obrazu do pierwotnego miejsca w Urzędzie Miejskim.

W związku z dyskusją i emocjami, jakie wywołało przeniesienie pamiątkowego wizerunku,Matki Bożej Łaskiej z gabinetu Burmistrza do Muzeum Historii Łasku, pragnę oświadczyć, że jakiekolwiek interpretacje sugerujące próbę pomniejszenia roli naszej Patronki są całkowicie niezgodne z prawdą. Jako radna w 2022 roku osobiście głosowałam za uchwałą o ustanowieniu Matki Bożej Łaskiej Patronką Miasta i Gminy Łask i jest to dla mnie fundamentalna wartość.
CZYTAJ DALEJ

Szczecin/ Nie żyje 19-letni funkcjonariusz SG, dwie osoby w szpitalu

2026-05-21 13:21

[ TEMATY ]

szkoła

Adobe Stock

Zmarł funkcjonariusz Straży Granicznej, a dwie osoby trafiły do szpitala – poinformowała Prokuratura Okręgowa w Szczecinie. Do zdarzenia doszło z poniedziałku na wtorek na terenie jednego z internatów w Szczecinie. Funkcjonariusze byli po służbie.

- Mężczyźni spożywali w internacie alkohol. Rano w łóżku znaleziono ciało 19-latka. Dwie pozostałe osoby zostały przewiezione do szpitala. Zostało wszczęte śledztwo – przekazała PAP rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Szczecinie prok. Julia Szozda.
CZYTAJ DALEJ

Szef MSWiA podpisał rozporządzenie ws. transkrypcji aktów małżeństw jednopłciowych

2026-05-22 10:13

[ TEMATY ]

małżeństwo jednopłciowe

fill/pixabay.com

Rozporządzenie pozwalające m.in. na transkrypcję aktów małżeństw jednopłciowych podpisał w piątek minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński. Wyroki sądów zawsze będą wykonywane - napisał szef MSWiA w opublikowanym w piątek na platformie X wpisie.

Właśnie podpisałem rozporządzenie ws. transkrypcji małżeństw zawartych za granicą. Tak jak obiecaliśmy, rozporządzenie wchodzi w życie. Wyroki sądów zawsze będą wykonywane - napisał Marcin Kierwiński.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję